Neděle 31. května 2020, svátek má Kamila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 31. května 2020 Kamila

Když touha zabíjí...

9. 04. 2020 5:00:00
Zase je to čeká, opět se potkají. Oba se vlastně na tohle setkání těší. Nebo ne?! Chtějí, ale trochu se bojí. Vzrušením ani nedýchají. Cítím v kostech, že tentokrát by oni dva... Ať se to konečně stane

***

Zdála se být chladná, ale nemohla za to, bylo brzy na jaře, slunce ještě málo hřálo a ona se neměla kde ohřát. Uviděla ho okamžitě. Nešel přehlédnout. Oči se od sebe nemohly odtrhnout, bylo to okamžité zajiskření. Samozřejmě, vždyť on byl její protihráč, její jang, její oheň!

Zářil tam jako pochodeň, přestože tam jen tak stál a žhnul. Dobrý sluha, ale špatný pán. Věděla, že začít si s něčím takovým, je nebezpečné. Snažila se mu celý večer vyhýbat, ale stejně ji to k němu táhlo. Snažila se kalit, aby se zdála být hlubší, silnější, přesto po něm zatoužila. On byl neustále v jejích zádech. Dýchal ji do vlasů, nasával její vůni. Cítila ho všude. Hřál, až se bála, přesto ho její oči vyhledávaly, srdce bušilo, když se přiblížil.

***

Byla nezkrotná, stále mu unikala, chtěl by se dotknout, ale věděl, že by to nebylo správné. Vyhledával její společnost, voněla mu tak vzdáleně, téměř mořsky, ano, takhle si představoval, že voní oceán. Svobodou, větrem, vlnami a šuměním.

On ji nemohl nic nabídnout, jen sám sebe, neuměl s tím žárem vůči ní ještě pracovat, bál se, že by ji mohl ublížit. Byla tak nepolapitelná a to ho přitahovalo. Ty její žádostivé pohledy. Bál se, že v její přítomnosti vybuchne, snažil se ty plameny alespoň pohasit. Hořel pro ni.

***

Dnes...

"Ahoj," špitne a zčervená.

"Rád tě vidím," přiblíží se a oba okamžitě začnou upouštět páru. Uvědomí si svůj prohřešek a kousek od sebe ustoupí. Ona si oddychne, uhladí si vlasy a upraví šaty, její kapičky cákají, točí se na jeho dlani, jako by tančily, pára stoupá a ony šumí, dokud se nevypaří docela.

Oba vidí, co se může stát. Ale pohledy mluví za vše.

Chce ho obejmout, přitisknout se na něj, osahat si jeho sílu, jeho žár. Kdyby nebyla tak krásně vodnatá, skočil by na ni a ... políbil by ji. Tak moc se chtějí políbit, ale to by znamenalo zánik. Ví to, ví, že oni dva pro sebe stvořeni nejsou, že ona by měla toužit po rose, po mrazu nebo dešti. On by se měl dvořit paní lávě, tvořit pár s bleskem...

Ale on miluje ji.

***

Na tenhle podivný pár, který se tu pravidelně setkává, se těším jako nestranný divák. Čekám, kam to bude pokračovat. Vždy spolu posedí, popovídají si, září a odpařují se vzájemnou láskou, ale nikdy, nikdy neudělají ten další krok. A dnes?

***

"Chtěla bych tě políbit," přiznává se.

"Já vím," i on chce.

"Ale..." skloní zrak.

"Ano, byl by to náš konec."

"Chceme to? Chceme konec?"

"Ještě bych se rád někdy potkal."

Posmutní, vyznělo to, jako když se bojí.

"Chci tě!" nakonec odvážně vysloví a vše tím napraví ...

Padne mu do náruče! Konečně! Pláče štěstím a oba touhou umírají. Pára se valí z místa, kde se objímá zakázaná láska, láska, která předurčuje smrt.

Líbá ji a objímá a oba se ve vlastních náručích rozpouštějí.

Její tělo hoří, cítí žár, který ji zžírá. Ale nepustí se ho, miluje tenhle pocit uspokojení, pevně ho drží a líbá a jejich těla se pomalu prolínají.

Jeho mrazí nekonečné mokro, polibky jsou však fantastické. Nikdy nezažil takový příděl vody, která jeho tělo chladí a tím pádem zabíjí.

Neskutečnou bolest však vynahrazuje uspokojení. Desetiletí kolem sebe chodili, milovali se a nemohli se sami sebe dotknout. Dnes se dívám na dvě umírající těla, dva živly, které se do sebe zamilovaly. Oba se dusí potomkem stvořeným jejich láskou.

Vzniká horká, ale křehká pára, která dál půjde světem a bude připomínat jejich pozoruhodný vztah. Jednou jistě i ona potká někoho, něco, co ji rozbuší srdce a zalije oči slzami.

***

Láska nejde předem určit, zjeví se a zasáhne třeba i Vodu a Oheň a oni dva pak pro svou touhu umřou strašlivou bolestí. Ale vybrali si to sami a umřeli ukojením svých tužeb.

Dívám se na jejich skon, na to vzrušení v kostech, v srdci. Nikdy jsem neviděla něco tak nádherného. Láska je úžasná!

Milujte

***

blog byl na přání... "Napiš o tom toužení" Tak je to tu

***

Včera měla Emička svátek, proto dnes dávám její starší píseň...

"Tvé oči
To jak se na mě díváš
Tvůj úsměv
To jak se díky tobě cítím
Tvůj čas
To jak necháváš věci být
Tvé ruce..."

"To jak mě držíš."

Autor: Bohunka Jakubcová | čtvrtek 9.4.2020 5:00 | karma článku: 12.56 | přečteno: 333x

Další články blogera

Bohunka Jakubcová

Dejcký mosty (Telč, Dyjické mosty) v době karantény (konec března 2020)

Výcuc té krásy. Moje Dejcký mosty. Místo se změnilo díky broukovi. Hmmm... ale stejně... miluju to tam... Pojedete za Telč, nebo půjdete pěšky přes Romantiku a doj(e)dete až na tohle člověkem nedotčené místo. Přijďe!

31.5.2020 v 5:00 | Karma článku: 13.00 | Přečteno: 219 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Utíkej!... dokud můžeš!

Oči vytřeštěné, ústa dokořán, ruce v pěst... Postava klečící v prachu, v bolesti a strachu. Lze z ní vyčíst jen touhu po záchraně. Nezbylo už nic víc. "Běž!!!" křikne na ní a pak vysíleně klesne.

28.5.2020 v 5:00 | Karma článku: 12.93 | Přečteno: 543 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Jedno-foto-blog

Jen jedna fotka, ale za to vyvedená. Povedená? Krásně udělaná... Tomu pohledu odpustím vše. Můj miláček, můj trýznitel, můj parťák, můj... Tim S laskavým dovolením mé drahé...

24.5.2020 v 5:00 | Karma článku: 19.10 | Přečteno: 453 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Není to ono, ale alespoň něco... Cože? Ty bláho, kdo si kdy může něco takového dopřát...

Když myslíš, že tvůj život už nemůže nabídnout nic hezkého. Když ztratíš veškeré naděje a máš pocit vyhoření. V tu chvíli se rozhlídni, možná najdeš něco, co tě povzbudí na další roky.

20.5.2020 v 23:10 | Karma článku: 15.04 | Přečteno: 472 | Diskuse

Další články z rubriky Ona

Vladimíra Frančáková

Nutnost soustředit se

Deníčku můj, myslím, že už dávno víš, jak ráda ti vyprávím. Ať už je to jakkoli. Ale jednu věc jsem ti za tu dobu neprozradila. A to, co je nejhorší. Ze všeho nejhorší je vždy nějak začít.

30.5.2020 v 8:07 | Karma článku: 6.75 | Přečteno: 114 | Diskuse

Jitka Štanclová

Tak jak je to vlastně s tou podprsenkou?

Nosit, či nenosit. To zní dokonce jako známé "být, či nebýt". Toť otázka! Ale odpovědi se dočkáte, hlavně vy, milé dámy. Slibuji.

28.5.2020 v 14:14 | Karma článku: 25.94 | Přečteno: 907 | Diskuse

Edna Nová

Randění v padesáti

Má padesátiletá máti se zaregistrovala na seznamce. Tudíž Edna Bedna přináší bravurní reportáž o “zachovalých babičkách, jež randí jak o život“.

28.5.2020 v 12:49 | Karma článku: 36.07 | Přečteno: 1857 | Diskuse

Horst Anton Haslbauer

Ema už jako malá nedala na pejsky dopustit

Dnes jako dospělá slečna má za sebou různá studia v Česku i v Norsku a připravuje se na dráhu režisérskou. Video se odehrává na námi zrovna zakoupené chalupě, kdy tato byla na začátku přestavby svépomoci. Objevuje se tam

28.5.2020 v 7:59 | Karma článku: 4.69 | Přečteno: 145 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Utíkej!... dokud můžeš!

Oči vytřeštěné, ústa dokořán, ruce v pěst... Postava klečící v prachu, v bolesti a strachu. Lze z ní vyčíst jen touhu po záchraně. Nezbylo už nic víc. "Běž!!!" křikne na ní a pak vysíleně klesne.

28.5.2020 v 5:00 | Karma článku: 12.93 | Přečteno: 543 | Diskuse
Počet článků 253 Celková karma 13.11 Průměrná čtenost 625

 

Kdo jsem? Jsem tvrdohlavá, většinou veselá ženská. ;)

Když mi chutná, tak hltám. :)) (tedy často)

Občas převrhnu sklenici!!! (tedy často) 

Jsem bláznivě chaotická.

Miluju, ano to umím. 

Co nesnáším? VÍTR! :)

***

Rozklikněte seznam rubrik níže.

Museli jsme prodat chalupu. Dcera se rozvádí a potřebuje peníze, říká Žilková

Veronika Žilková opustila minulý měsíc v Izraeli svého manžela Martina Stropnického a vrátila se do Česka. Její maminka...

Vodafone měl masivní výpadek. Hodiny nefungovaly prakticky žádné služby

Lidé po celém Česku zaznamenali ve čtvrtek odpoledne výpadky služeb Vodafonu včetně bývalých služeb UPC, ať už šlo o...

Monika Bagárová porodila. Dcera dostala jméno po mamince Muradova

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) je maminkou. Se šťastnou novinkou se pochlubila fanouškům na...

Milenec? Ano, ale nezapomínejte na důležitá pravidla nevěry

Nejen muži, ale i ženy často utíkají za potěchou mimo domov. Hledají si milence, který jim dá to, co ve vlastní ložnici...

RECENZE: Jsem sexuální pracovnice, hlásá hrdinka filmu Pátrání po Evě

Točí se při sexu s muži, ve vaně se ženami, když bere drogy či pózuje pro vyzývavé fotografie. Fanoušci na sociálních...