Pondělí 24. února 2020, svátek má Matěj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 24. února 2020 Matěj

Ženy a WC

19. 01. 2020 17:55:43
Kdykoliv slyším diskuzi na téma prkénko, musím se smát. Ženy si vyhrazují právo na prkénko dole, muži zas na svislou polohu. Mě je to jedno, tento blog taky nebude o prkénku, nýbrž o těch, které se hádají... o ženách a toaletách.

Nedávno jsem četla blog o WC pana Andrleho (snad skloňuji dobře) a chtěla jsem mužům přiblížit, jak to chodí u žen. Ano, máme mýdlo, i ručníky, máme toaletní papír, ale bohužel na naše záchody chodí.... ženy!!!

Ženy, prosíííím vás...

Doma pořádkumilovné spolubydlící, které mají ruce ve WC míse častěji než muži. Prosím muže, singl, ať se hned nedurdí. Vím, vy tam máte ty své tlapy taky často. Ženy umývají po celé rodině mísu, desinfikují ji, vytírají okolí, nasazují vonítka, spreje apod, aby ten jejich záchod, kdyby přišla návštěva, byl tiptop.

Stejné ženy se ale při návštěvě toalety jinde, na veřejných místech, chovají do slova a do písmene jako prasata. Nechce se mi věřit, že všechny ty toaletní mísy, která já navštívím, (a věřte, že navštěvuji tato místa opravdu často) navštěvují mentálně postižené ženy, nebo jen malé holčičky, které neví, jak se na takovém záchodě chovat.

Statistika, která hlásá, že první záchodové kabinky bývají nejméně používané se na našich, ženských záchodcích bohužel nedají potvrdit, protože u nás je vždy fronta a tudíž, všechny záchodky jsou používané tak nějak stejně. Stejně hodně.

Stává se mi, ne, to není to správné slovo, nestává se mi, pokaždé, když navštívím toaletu, dámskou, protože na pánech je vždy opravdu čistěji, se mi zvedá kufr.

Dobře... Kapka čůrků na prkýnku, ehm, ehm, dáma přede mnou se zřejmě neutírá a proto kapička. Holčičkám se to stává, ale dospělým ženám? Kde to jsme??? No, její věc, hygiena, kalhotky, odér... ale ten pohled dost odrazuje.

Dobře... Obal od hygienických potřeb... (vysvětlení pro pány, obaly od tamponů jsou malé igelitové, krycí papírky dva až tři z lepicí strany vložek...) jo průvanem to může ulétnout, ale ženský, proboha, copak nevíte, že po vás přijde další žena?

No, a pak ty horší věci. Pánové, jestli nemáte žaludek, radši tento odstavec přeskočte, protože ženský jsou fakt čuňata!!!

Kapka krve... na prkýnku, nebo v míse. No to prostě nevím, jak se může stát. To mi hlava nebere. Přece po každém zákroku na WC se splachuje, tak co to tam dělá??? Ještě horší zážitky mám s pohozenou použitou hygienickou pomůckou, která se nějak otevřená omylem netrefila do koše. Uff. Teda, ženský! Když tam není pytlík, zabalím vložku, tampon do toaletního papíru a poté vhazuju do koše. Nesmíte se ale u toho fotografovat, smskovat, nebo dokonce natáčet videa, protože pak ji hodíte vedle a já ji najdu. Teda ten pohled mám v hlavě bohužel pořád. Blebleble!!!

No a ... samozřejmě špinavá mísa od ... "velké strany", jak by řekla moje babička. Krucinál, doma normálně všechny používáme štětku, všude na záchodech (dobře v páté hospodské kategorii možná, ne, ne i tam je) je štětka, stejná jako máte vy doma, kterou záchod doma drhnete. Ta proč ji nepoužijete?

Copak nevíte, že kromě vás tam chodí další ženy, že to po vás někdo musí uklízet? Že jste před ostatními ženami, přede mnou, šmudly?

Stalo se mi nepočítaněkrát, že z WC vyšla krásná žena, navoněná, lak na nehtech, make-up (to jsou ty malby na obličeji), na vysokých podpatcích v mini a po ní... HRŮZA!!! Ble! Jeden čas jsem to fotila, ale věřte, že tyhle fotky by mi zde nepovolili admini uveřejnit. To už by bylo fakt přes čáru.

Už se bojím chodit na naše záchody. Občas mě manžel vezme k mužům a to byste koukaly, milé pořádkumilovné ženštiny, jaké tam mají mísy. ČISTÉ!!!

Takže, prosím vás, milé dámy, ženy, slečny, holčičky, když použijete WC, otočte se a okoukněte okolí, jestli jste třeba omylem něco nezanedbaly. Podívejte se i na prkýnko, jestli tam po vás něco nezbylo, a do mísy. Není nic jednoduššího, než se ohnout pro štětuli a stopy po vás "zamést", protože jít po vás na záchod mi opravdu poslední dobou dělá velké problémy a je jedno, jestli jsem v pětihvězdičkové restauraci, na benzínkách, kde to po vás, vy prasata, uklízí pracovníci, kteří za to nejsou placeni, nebo malé restauraci, řekněme u Vaška, kam se chodíte najíst.

Všude, všude necháváte odporné stopy, která já uklízím. Ano, já to po vás uklízím, protože nesnesu pocit, že vyjdu a žena po mě si bude myslet, že jsem to tam udělala já.

Vzpomeňte si, jak káráte svého chotě, jak nedal prkénko dolů, jak nevyčistil mísu po kadění, vzpomeňte si, jak je nepříjemné strkat ruce do záchodu. A to uklízíte po vlastních, po miláčcích, po příbuzných. Vezměte si, jak k tomu přijdou uklízečky, které to samé dělají po cizích, po vás! Dobře řeknete si, "ony jsou za to placené", ale ruku na srdce, myslíte si, že vytírat čůrky na podlaze, protože je žena prase, je její práce? Ne, může se stát, že člověk nemocný, ať mentálně či fyzicky, neudrží a počůrá se, ale vy jste zdravé, krásné, čistotné...

Udržujte prosím čistotu, protože já už se vážně bojím chodit na "vecko".

***

Tohle už mě tíží tak dlouho, muselo to ze mě ven. Odpusťte mi muži, že jsem ve vašich očích to drahé, křehké a vždy upravené něžné pohlaví takhle pohaněla. Musela jsem!

"Dobře a teď do mě :)))"

Autor: Bohunka Jakubcová | neděle 19.1.2020 17:55 | karma článku: 35.95 | přečteno: 1930x

Další články blogera

Bohunka Jakubcová

Tamta

Kdo? Co? Že nevíte, o čem píšu? Přece o tamté. Každý má nějakou tamtu. Ženy i muži. Že jste ji ještě nepotkali(y)? Hm... tamta určitě se ukáže. Pro muže dobrá, pro ženy špatná zpráva. BACHA! Je tam

20.2.2020 v 5:00 | Karma článku: 16.46 | Přečteno: 436 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Proč mi ten mizera neřekne: "Miluji tě!"?

Tolik otázek se mi motá hlavou. Spoustu nezodpovězených otazníků, kterým nerozumím. Někdy stačí jeden sen, který zodpoví všechno. Všechno se rozuzlí během jedné jediné noci... Proklínám takové příběhy.

13.2.2020 v 5:00 | Karma článku: 13.72 | Přečteno: 490 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Hynku, Viléme... Leo? ale ne, Jarmilo přece!

Znáte to? Ale samozřejmě, kdo by neznal Máchu a jeho dílo Máj. Ten Máj, o kterém vám budu vyprávět, se ale stal v prosinci, vlastně až v lednu. Nevadí? Nebude rozkvetlý strom, ani slunce, jen ten zbytek.

6.2.2020 v 5:00 | Karma článku: 17.06 | Přečteno: 523 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Proč (ne)jezdit do pravěku

Nebudete mi věřit, co se nám při naší návštěvě v pravěku stalo. To jsme se tak jednou v létě (2018) rozhodli, že nás už svět nebaví a že chceme zažít taky něco s chutí adrenalinu.

2.2.2020 v 5:00 | Karma článku: 16.14 | Přečteno: 548 | Diskuse

Další články z rubriky Ona

Jana Kozubíková

kOmický blog CLXVI.

Mrzí mě, že nejsem ledním medvědem. Zimní únavu bych mohla zahnat dlouhým zimní spánkem a zásoby uložené energie by byly naprosto žádoucí.

23.2.2020 v 21:27 | Karma článku: 7.70 | Přečteno: 150 | Diskuse

Ivana Dianová

Obtížný žák

Rozbité brýle. Už druhé tento měsíc. Takže další budou bez účasti pojišťovny. To bude pálka. „Martine, co jsi zase dělal?“ Eva naštvaně pozorovala svého sedmiletého syna, jak se mlčky kroutí a rozpačitě pomrkává.

23.2.2020 v 14:02 | Karma článku: 29.74 | Přečteno: 1067 | Diskuse

Klára Žejdlová

So naked…

...tak nahá... Nebo spíš vysvlečená...z ochranných vrstev mé duše. Právě tak se cítím při psaní tohoto blogu, který napsat musím, ale ve kterém se zcela obnažím a napíšu něco, co o mě ví jen málokdo.

22.2.2020 v 13:47 | Karma článku: 30.79 | Přečteno: 1232 | Diskuse

Hana Bordovská

Zdatná nosnice

Jsem ve fb skupině Nošení dětí. Nebo možná Nosíme děti. Nevím. V té jedné se řeší vše okolo nošení dětí v té druhé se řeší vše okolo všeho. Každopádně mám na mysli tu erudovanou skupinu 65000 žen, které osvítilo.

21.2.2020 v 15:50 | Karma článku: 16.01 | Přečteno: 458 | Diskuse

Edna Nová

Žijeme v době, kdy je i kniha cool a sexy

Občas někde proběhne titulek oznamující, že český člověk je mezinárodně unikátní tvoreček, který louská jednu knihu za druhou. Mé čtenářské, pubertální srdíčko se nad tím tetelí! Už nejsem jen vysmívaná, podivínská knihomolka.

20.2.2020 v 12:51 | Karma článku: 29.51 | Přečteno: 925 | Diskuse
Počet článků 237 Celková karma 17.25 Průměrná čtenost 633

 

Kdo jsem? Jsem tvrdohlavá, většinou veselá ženská. ;)

Když mi chutná, tak hltám. :)) (tedy často)

Občas převrhnu sklenici!!! (tedy často) 

Jsem bláznivě chaotická.

Miluju, ano to umím. 

Co nesnáším? VÍTR! :)

***

Rozklikněte seznam rubrik níže.

Najdete na iDNES.cz