Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak sis... šla po dlouhé době zase zatančit

6. 12. 2017 6:00:00
Večírek. Miluješ večírky, sice si už asi sto let na žádném nebyla, ale stále máš v břiše ten vzrušující pocit z hudby a z možnosti zatančit si.

Večírek, který se neodmítá. Firemní zábava, kde budou ti nejdůležitější a nehodilo by se, kdyby ses tam nezastavila. Přátelé? Jen kolega Tomáš a ty. Jinak nikdo známý. Tvůj muž nebyl zrovna nadšený, když se dozvěděl, že ti bude dělat společnost tenhle děvkař.

***

Dopis s firemním znakem. Už když jsem to otvíral, věděl jsem to. Blíží se silvestr, ach jo, večírek s nejvyššími. Nenávidím tuhle akci. Nikoho tam neznám, nemůžu být sám sebou a musím se chovat dle kodexu. Nesnáším kodexy chování, oblíkání a pití. Ale čeká mne důchod a tuhle akci si rozhodně užiju. Ať to stojí za to!

***

Stojíš před zrcadlem, jsi bezradná. Tyhle šaty nebo snad tyhle? Ty tmavě modré jsou moc vyzývavé, šněrování na prsou víc ukazuje než schovává. Máš je ráda, koupili jste je v Erotic City. Ale...

***

(To jsem nevěděla, že v sex shopu se dají koupit krásné šaty...:))

(Tam se dá koupit věciček. Třeba hračky do postýlky. Takový vibrátor...)

(Luciusi! Nerozptyluj mne, ať neodbíhám.)

***

Vracím se k těm modrým šatům. No, jsou sexy. Ale nehodí se.

Ty červené? A, ta barva?

***

(Já nevím... Nechceš přece dráždit býky!)

(Jen ji nech, ať dráždí... hm... dráždí... kdyby dráždila mě, vůbec by mi to nevadilo.)

(Ano, to je mi jasné. Nech toho.)

***

Někde si měla ty černé, jsou perfektní. Vázání za krk, do poloviny holá záda a rozšířená sukně. Ano, tyhle jsou přesné. Nebudeš moc sexy, ale na druhou stranu budeš perfektní. Stahovací prádlo schová nedostatky tvého sedmdesátikilového těla. Zasměješ se na sebe do zrcadla. Vypadáš ... DOBŘE! Zakroutíš se v bocích, ještě pořád umíš tuhle váhu nosit. Všechny ty hubený týnky, který se nebudou ani odvažovat něco sníst, ti budou závidět tvoje sebevědomí.

***

(SAKRA!!!)

***

Žaneta taky dostala pozvánku. Žaneta! Panejo, to je ale kus ženský. O dvě dekády mladší, ale nemůžu z ní spusti oči. Ty její boky a velký prsa! Když přijde s poštou, položí ji na stůl a skloní se ke mě, abych něco podepsal, vždycky mám chuť jí plácnout přes ten její úžasnej zadek. Ale je to zakázaný maso. Petr by mi rozbil hubu. Sakra, kde k ní přišel? Jak to, že jsem ji nepoznal dřív já.

***

"Náš výkonný ředitel..."

"Náš vedoucí přes komunikaci.."

BOŽE! Nepřišla si, abys podávala ruce zpoceným kravaťákům. Když si splnila své povinnosti, usedla si k baru. Barman je sympaťák, nechala sis nalít vodku. (vykulil oči a pak uznale přikývl)

***

Ona snad nepřišla, tak jsem se těšil, že si s ní zatancuju. Že ji budu držet v náručí a budu se mačkat na to její tělo. Sedím tu jako pako, naparáděný "holky" kolem mě obletujou, chtějí ještě něco ukořistit. Vůbec nic mi to neříká.

***

(Rozhlídni se hlupáku, copak to nevidíš, tolik krásy. A ta jejich vůně. Já bych si teda vybral.)

(Ale on chce jen jednu.)

(Jedna je málo, co když to nevyjde?)

***

Parket se vylidnil a já mám najednou možnost uvidět ji u baru..., černé šaty a její plnou postavu.

Žaneta! Je kolem ní houf mladíků. Vidím, jak se směje a baví se, je hlasitá a mává rukama, ano, přesně tak ji mám rád. Uvolněnou a bez zábran. Přišel další muž, něco jí šeptá do ucha, ona se jen zasměje a zavrtí hlavou. Přemlouvá jí, poznám to, ale ona ho opět odmítá.

***

(Je pěkná, to se musí nechat. Stejně bych ale měl nějakou v záloze...)

***

"Ty netančíš?" Přišel další.

"Ještě jsme tě neviděli se kroutit."

Nedbáš. Nebudeš tančit, dokud se všichni neopijou a nepřestanou vnímat dění. Nechceš přece dostat výpověď.

"Ještě není ten správný čas." Odpovíš a hodíš tam dalšího panáka.

Všichni kolem se zasmějou a poručí další rundu. Neví, že si schopná je přepít všechny. Strojení panáci držící své paničky lehce předpisově za pas, se už dívají vaším směrem. Nálada houstne a veselí je hlasitější a hlasitější. Skvěle se bavíš.

Občas zahrají nějakou píseň, která s tebou škube, ale ty nemůžeš jít tančit, když jednou začneš, nikdy už nepřestaneš. Nikdo už tě z parketu neodpáře.

***

Občas ji někdo zkusí obejmout, ale vysmekne se a s úsměvem ho odstrčí. Nikdo si na ni netroufá. Ona má auru. Neskutečně přitahuje většinu mužů na párty. Tančí kolem ní jako můry kolem lampy. Taky chci jít kroužit, ale je tam nával. Další muži se připojili k baru. Žaneta je v obležení. A tak jsem si myslel, že dnes večer...

Nechápete?

Prostě jsem si řekl, že nasadím Petrovi parohy.

(Dobře ty!)

Že vsadím dlouholeté přátelství, nebudu se na nic ohlížet a prostě ji zkusím. Sakra, jak já jí chci zkusit.

Smyčku za krkem bych pěkně rozvázal a vpředu bych shrnul ty šaty z prsou. Ty její prsa! Chci je mačkat a topit se v nich... Představy mám přesné. Měla by to být ale jízda.

Teď ale popíjím víno a nudím se. Ona se na rozdíl ode mne náramně baví. Líbí se mi ji pozorovat.

***

Náhle si ho uviděla v odrazu zrcadla na baru. Tomáš! Sedí na pohovce obletovaný mladičkými slečnami. Chichotají se, ale on se moc nebaví. Otočíš se směrem k němu a rukou ho pobídneš.

Vstává a nechává tam všechny ty krasavice. Usmál se a rozvážně kráčí k tobě. Jsi ráda, že je tu někdo, koho znáš. Už si trochu v náladě a když přišel, popadla si ho kolem krku a políbila jsi ho na tvář. Ostatní muži překvapivě hledí na tenhle divný pár.

On by mohl dělat jejího otce a ona ho tak něžně objímá. ??

***

Tohle jsem nečekal. Hned mne objala. Jako jedinýho tady. Sama od sebe si mne pustila k tělu. Skvělý. Je to dobrý začátek.

Zazněla hudba pomalých, loudavých, tulících se písní. Kopla do sebe další vodku a chytla mě pevně za ruku.

"Jdeme," táhla mě na parket.

Všichni ti vysoce postavení muži, kteří se celou dobu snažili, nemůžou uvěřit vlastním očím. Jsem pyšný. Jsem to já, koho si vybrala.

Hned se přitulila a já ucítil její parfém a vodku. Sexy dech. Houpající se náušnice, plná prsa, její klín namáčknutý do mého. Neskutečné. Šlo to hladce. Teď ji jen dostat na pokoj hotelu. Šeptá mi do ucha slova písně a já myslím jen na jedno. Tenhle tanec je úžasný.

***

(Začíná to nabírat obrátky, já se tak těším. Budou zase detaily?)

(Počkej.)

***

Na nic si nečekala a vyzvala jsi Toma na ploužák. Vlastně tě jeho příchod vysvobodil od mňoukalů a nadrženců. S nesouhlasným zabručením ostatních pánů jsi ho odvedla na parket. Nejsi opilá, přesně víš, co děláš. Chceš být s někým koho znáš, Tomáš je dobrý společník, víš, že si nikdy nic nedovolil a můžeš mu důvěřovat. Tiskneš se k němu, abys dala ostatním najevo, jak to myslíš. Pochopili a pomalu se od baru vrací ke svým hubeným partnerkám.

***

Zajímavé, jak smyslně ona umí tančit, člověk by řekl, že se svou váhou bude mít problém, ale ona je jako utržená ze řetezu. Tančí jako bychom tu byli sami. Vzrušuje mě to. Ona mě tak bere. Mám v plánu dát ještě panáka a vytratit se.

"Jdem se napít?" Zašeptám jí do ucha, ale ona nechce. Chce ještě tančit. Dobře, dáme ještě jeden ploužák.

***

Hudba zrychlila a ty si ještě stále na parketu. Nemůžeš přestat. Tomáš odešel k baru a pije. A ty si to opravdu užíváš. Panstvo už odešlo a ty si tančíš a nekoukáš nalevo napravo. Miluješ tanec. Ta hudba prostupuje celé tvoje tělo. Jsi jako v extázi.

***

(Jak se nakrucuje. Je pěkně divoká, jestlipak bude tak divoká i v posteli? Co Tomáši?)

(Nech ho být.)

***

Ty vole, tohle není možný! Od té doby, co přestala pít, jen tancuje. Už mě to nebaví. Točí se kolem ní stále víc chlapů a ona si jejich přízně opravdu užívá. Ne, nenechá je dotknout se jí, drží si je pěkně od těla, ale stejně mě to vytáčí. Sedím tu jako blbec. Připadám si stále víc jako dědek, když vidím, jaký mládí se kolem ní motá.

***

(Vidíš, jak se kolem ní točí ti hlupáci. Dělá z tebe vola! To je jasný!)

(Luciusi!)

***

Dávám si další deci. Leze mi to do hlavy a začínám žárlit. Žárlím na ženu svého nejlepšího kamaráda. Je to divné, ale je to tak. Jak se tam kroutí! Tak smyslně a sexy. Kdyby se mi takhle vrtěla v klíně. Vztek a chuť na ní mě rozežírá zevnitř. Začínám jí nenávidět. Ona je tak vzrušující, až mě to štve.

Ti pitomci se kolem točí a jí to dělá očividně dobře. Po téhle písni dokonce tleskají a pískají. Jsou z ní celí diví. Já taky. Miluju jí a zároveň nesnáším. Patří mě. Mě si vybrala na první ploužák, tak proč se teď věnuje jiným?

***

(Jak se tam natřásá... Tomáši! Podívej, kroutí zadkem a předvádí se. Děvka!)

(Přestaň, ona jen tančí.)

(Tomu říkáš tanec? Takhle svádí své klienty holky v bordelu!)

(Zmiz!)

(Ne, chci vědět, jak to dopadne.)

***

Je ti jedno, že se snaží na tebe lepit. Necháš je pěkně v odstupu, nikoho si nepřipustíš k tělu. Ještě jednu písničku a půjdeš za Tomem. Pojedete domů. Začínáš být unavená a těšíš se do postele. Ano, už ti to stačí.

Odpojíš se od kroutící se skupinky a vesele přihopsáš k Tomovi. Lípneš mu polibek na čelo, usměješ se na něj a drze mu upiješ ze sklenky jeho víno.

Máš v plánu vzít si taxíka napůl... večer se vydařil, nebyl průšvih a ty chceš spát.

Tomáš ale zvláštně, jako by teatrálně dopije víno, zvedne se rychle a náhle, až tě to poleká.

"Chováš se jako coura!" Štěkne po tobě. "Petr bude překvapený, až mu budu vyprávět, co si tady dělala."

Jedna jediná věta....., zkazila celou náladu. Celý večer se náhle propadl do hluboké díry nicoty. Nechápeš. Nic si neprovedla. Oči ti zaplní slzy...

***

(No neříkal jsem to? Měl si vybrat tu vysokou hubenou, kozatou. Proč se soustředil jen na Žanetu? To já bych...)

(Ano, my víme, ty bys je sbalil všechny, že?)

(Samozřejmě, každá by si pořádně užila...)

(Vejtaho!)

*************

Muži! Někteří jsou tak majetničtí! :(

**************

Autor: Bohunka Jakubcová | středa 6.12.2017 6:00 | karma článku: 10.18 | přečteno: 630x


Další články blogera

Bohunka Jakubcová

Ona je dokonalá, co s tím mám dělat já? Jak se s tím (s ní) poprat?

Škoda, že ji potkal. Měla bych napsat, že je dobře, že konečně někoho potkal. Měla bych mu to přát. Ale přeju mu to? Sakra, proč ji jen potkal?

17.5.2018 v 6:00 | Karma článku: 13.17 | Přečteno: 819 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Holka, v mém věku mě už jen tak něco nedostane. Ukaž víc!

Už jsem všechno viděl, takže jestli chceš uspět, musíš se víc snažit. Musíš ukázat úplně všechno. Jinak nemáš šanci.

10.5.2018 v 6:00 | Karma článku: 12.19 | Přečteno: 1512 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Jak se ti ... nakonec nepodařilo odejít. A to je dobře.

Bylas přesvědčená, že je to úplně banální. Můžeš si dělat, co chceš, jsi přece dospělá. Přestaneš se ohlížet na ostatní lidi a budeš sobecká. Uděláš to

3.5.2018 v 6:00 | Karma článku: 9.50 | Přečteno: 643 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Chci tě jen políbit.

Taková maličkost jako je polibek. Jen polibek? Je někdy tak důležitý! První intimní dotyk. První splynutí. První zastavení srdce. :)

26.4.2018 v 6:00 | Karma článku: 11.10 | Přečteno: 554 | Diskuse

Další články z rubriky Ona

Ilona Ondráčková

Zarembovič ze Smíchova

Cesty městské hromadné dopravy a boží jsou nevyzpytatelné. A proto občas naše myšlenky mohou řídit i dopravní výluky.

19.5.2018 v 14:20 | Karma článku: 6.12 | Přečteno: 175 |

Bohunka Jakubcová

Ona je dokonalá, co s tím mám dělat já? Jak se s tím (s ní) poprat?

Škoda, že ji potkal. Měla bych napsat, že je dobře, že konečně někoho potkal. Měla bych mu to přát. Ale přeju mu to? Sakra, proč ji jen potkal?

17.5.2018 v 6:00 | Karma článku: 13.17 | Přečteno: 819 | Diskuse

Hana Šťastná

Novotvary zaslechnuté kávovary v překladu

PŘEKLAD: Ahoj, máš čas a chuť na kávu? Dlouho jsem Tě neviděla. Dcerka roste jako z vody, škoda, že tu nemají dětský koutek. Co Pepa?

16.5.2018 v 19:18 | Karma článku: 14.74 | Přečteno: 671 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Žítkovské bohyně v nás

Román Kateřiny Tučkové o fenoménu Žítkovských bohyň zná u nás mnoho žen, mužů asi méně, každopádně je to téma velmi živé. Setkala jsem se nyní s ženou, která mi vyprávěla příběh své babičky, podobné bohyně. Babička žila v Rusku.

14.5.2018 v 3:50 | Karma článku: 12.39 | Přečteno: 591 | Diskuse

Dana Adámková

Krok do prázdna

není vždy krokem vpřed. Když najednou ztratíte pevnou půdu pod nohama, následuje pád. Asi málokdo uvažuje o tom, že ho tento krok může ohrozit na životě.

13.5.2018 v 13:18 | Karma článku: 17.60 | Přečteno: 436 | Diskuse
Počet článků 68 Celková karma 12.02 Průměrná čtenost 556

Kdo jsem? Jsem tvrdohlavá, většinou veselá ženská. ;)

Když mi chutná, tak hltám. :)) (tedy často)

Občas převrhnu sklenici!!! (tedy často) 

Jsem bláznivě chaotická.

Jsem stále zamilovaná.

Patřím svým dětem!

Ale!!!

Miluju lidi!

Miluju zvířata. 

Miluju květenu v jakékoli podobě. 

Miluju jaro.

Miluju léto.

Miluju podzim.

Miluju zimu!

Miluju žít!  

Co nesnáším? VÍTR! :)

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.